The Sims 2

10. prosince 2006 v 17:21 | Julia |  The Sims 2
The Sims 2 Pets Edition
Cena: 1499,- Kč
Pets Edition obsahuje za jedny peníze jak základní hru Sims 2 tak i nejnovější datadisk Pets (Mazlíčci).

Jen tady k této hře získáte bonusové CD verze 3 s přídavky do hry. Můžete se těšit na plno domů vytvořené hráči, objekty, oblečky, podlahy, auta atd. Plus navíc české Sims 2 filmečky a mnoho dalšího.
The Sims 2: Mazlíčci (Pets)
Cena: 799,- Kč
Jen tady ke hře The Sims 2: Mazlíčci získáte bonusové CD verze 3 s přídavky do hry. Můžete se těšit na plno domů vytvořené hráči, objekty, oblečky, podlahy, auta atd. Plus navíc české Sims 2 filmečky a mnoho dalšího.
K TOMUTO CD JE NUTNÉ VLASTNIT HRU THE SIMS 2!!!
The Sims 2 Vánoční edice
Cena: 1499,- Kč
Skvělý vánoční dárek! Vánoční edice obsahuje jak základní hru Sims 2 tak i minidatadisk Veselé vánoce a Sims 2 BonusCD verze 2 a to za jedny peníze.
The Sims 2: Veselé vánoce
Cena: 399,- Kč¨
Minidatadisk Veselé vánoce je aktulizovaný Vánoční balíček z minulého roku o 20 nových předmětů. Přidá do hry SIMS 2 obsah týkající se Vánoc.
K TOMUTO CD JE NUTNÉ VLASTNIT HRU THE SIMS 2!!!
The Sims 2: Noční život (Nightlife)
Cena: 799,- Kč
Jen tady ke hře The Sims 2: Noční život (Nightlife) získáte bonusové CD verze 2 s přídavky do hry The Sims 2 a datadisku Univerzita. Naleznete tam domy a vybavení pro ně, Simy, oblečení, sousedství, patche a utility. Oproti předchozí verzi je obsah rozšířen o tutorialy převzaté z webu, několik nových domů, fan-film 4est s českým dabingem, nové epizody seriálu Strangerhood a také např. oficiální postavička Leoše Mareše.
K TOMUTO CD JE NUTNÉ VLASTNIT HRU THE SIMS 2!!!
The Sims 2: Open For Business
Cena: 799,- Kč
Nový datadisk se The Sims 2: Open for Business umožní vašim Simíkum vydat se po dráze podnikatelské. A jaké jsou možnosti? Budete se moci stát majitelem butiku s oděvy, zřídit salón krásy, péct dobroty, rozdávat radost v květinách, zavést obchod s elektronikou, zaútočit na post magnáta v oblasti rychlého občerstvení, prostě, co budete chtít. Když navíc získáte pocit, že na to všechno nemůžete stačit sami, budete si moci najmout zaměstnance a nechat je sestavovat hračky, vést katalogy, vázat kytice, vyrábět roboty, co bude třeba.
K TOMUTO CD JE NUTNÉ VLASTNIT HRU THE SIMS 2!!!
The Sims 2: Pro luxusní život
Cena: 399,- Kč
Mini datadisk Pro luxusní život (v originálním názvu Glamour Life) se točí okolo luxusního života vašich simů. Dočkáte se zhruba 60 nových a elegantních objektů. Z nich lze jmenovat elegantní nábytek do obýváku, jídelny i ložnice, jako jsou sedací soupravy, postele, skříně, koberce, rudé závěsy či mramorový obklad podlahy. Dále bude obsahovat umělecká díla jako slavné obrazy či sochy, šaty podle aktuálních módních trendů, drahé kožichy a hedvábné oblečení.
K TOMUTO CD JE NUTNÉ VLASTNIT HRU THE SIMS 2!!!
The Sims 2: Pro rodinnou zábavu
Cena: 399,- Kč
Mini datadisk Pro rodinnou zábavu (Family Fun) je zaměřen na rodinu - převážně na děti a dětské pokojíčky. Dočkáme se 60 nových objektů, dekoraci s tématikou podmořského světa, oblečení pro děti... Jedná se o balíček tématických objektů po vzoru Vánočního balíčku. Těšit se můžete např. na: dekorace a vybavení dětských pokojíčků ve stylu fantasy či podmořského světa, tapety, pyžama a plno desítek dalších.
K TOMUTO CD JE NUTNÉ VLASTNIT HRU THE SIMS 2!!!
The Sims 2: Univerzita
Cena: 799,- Kč
Jen tady ke hře získáte bonusové CD s přídavky do hry The Sims 2. Naleznete tam domy a vybavení pro ně, Simy, oblečení, sousedství, patche a utility.
K TOMUTO CD JE NUTNÉ VLASTNIT HRU THE SIMS 2!!!
Zdroj informací je: www.xzone.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magdíík Magdíík | Web | 31. července 2007 v 13:45 | Reagovat

good blog....mrkni pls ke mně ;) nevíš pls kde bych mohla zadara stahnout na kompl Sims 2? pisni mi pls na blog...díkec =)

2 J-ulia- admin J-ulia- admin | Web | 8. srpna 2007 v 18:11 | Reagovat

Dikas :*

3 007jokky 007jokky | 17. srpna 2007 v 13:31 | Reagovat

tochrismas je dake drahe ved ja mam chrismas a nema to ani zo 100 mb a ide mi to

4 J-ulia- admin J-ulia- admin | E-mail | 23. srpna 2007 v 7:57 | Reagovat

Ja ho mam taky... Nwm, ale myslím že to za to stojí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama